לקוחותינו ממליצים

מאירוביץ׳ יחסי ציבור

לקוחות ממליצים עלינו

"העבודה עם צוות מאירוביץ' יחסי ציבור בראשות אורי היא תהליך חלק, מהנה ופרודוקטיבי. שנות הניסיון הרבות של אורי בעבודה עם עיתונאים מובילים בישראל וברחבי העולם מאפשרות לו לספק את יחסי הציבור האסטרטגיים והמכוונים-למטרה ביותר שחברה יכולה לבקש. תענוג לעבוד איתו ואני מאד ממליץ עליו לקולגות שלי בתעשיות ההון סיכון והטכנולוגיה ולכל אחד שמחפש את יחסי הציבור הטובים ביותר שיש לישראל להציע".
ג'ון מדבד
מייסד ומנכ"ל OurCrowd
"עברנו לעבוד עם משרד מאירוביץ' לאחר ניסיון לא מוצלח עם חברות יח"צ גדולות ומכובדות שלא הביאו תוצאות. השינוי היה מדהים, אורי וצוות משרדו נרתמו במלוא הכח לעבודה ומספקים כבר מספר שנים תוצאות הרבה יותר ממה שקיווינו וציפינו. אורי והצוות שלו באים לעבוד, ודואגים להפעיל את הגורמים השונים בחברת OneHourTranslation על מנת לקדם את פעילות היח"צ ושהתוצאות ימשיכו לזרום. העבודה מול אורי והצוות שלו מקצועית, עניינית וממוקדת בניגוד להרבה חברות יח"צ אחרות שיצא לי לעבוד איתן בעבר"
ירון קאופמן
סמנכ"ל שיווק One Hour Translation
"משרד אורי מאירוביץ' יחסי ציבור מנהל עבור אוטוטוקס בשנים האחרונות פעילות יחסי ציבור שכוללת ניהול קמפיינים בינלאומיים סביב תערוכות, השקת מוצרים, הכרזות על שותפויות אסטרטגיות וגיוסי הון, וניהול קשרים הכוללים שיחות ומפגשים עם עיתונאים ואנליסטים בארץ ובחו"ל. התוצאות שהשגנו עד כה היו טובות מאד והניבו באופן עקבי חשיפה משמעותית לחברה. העבודה המשותפת עם מאירוביץ' וצוותו לאורך הדרך מצוינת, לכן אני ממליץ בשמחה על מאירוביץ' וצוותו"
און הרן
מייסד ו-CTO, חברת Autotalks
"משרד אורי מאירוביץ' יחסי ציבור מלווה את פעילותה של TriEye מאז ההכרזה על סבב גיוס A החברה. אורי והצוות מספקים לנו תמיכה מקצה לקצה, החל מהתכנון האסטרטגי והמיצוב, דרך מיפוי הערוצים וההזדמנויות ועד אחרון האייטמים. מאות הפרסומים שיזם לנו המשרד בתוך פחות משנה באתרי מפתח בארץ ובעולם יצרו עבורנו חשיפה ממוקדת ומעמיקה שתומכת בהגשמת המטרות העסקיות שלנו"
זיו ליבנה
סמנכ"ל מוצר ופיתוח עסקי
ההתקשרות עם משרד יחסי הציבור אורי מאירוביץ הניבה לעידית טכנולוגיות מדויקות לחקלאות חשיפה רחבה בפרסומים רבים במדיה הכלכלית והטכנולוגית, המקומית והבינלאומית. קיבלנו תמיכה מקצועית, ממוקדת וקשובה לצרכי החברה, לצד מחויבות נמשכת ללקוח הבאה לידי ביטוי בייזום שוטף של ראיונות ופרסומים שונים. אני ממליצה בחום על אורי מאירוביץ לחברות המעוניינות להשיג מטרות של חשיפה ופרסום.
קרן מימרן
מייסדת, סמנכ"לית פיתוח עסקי ושיווק, Edete
"שכרתי את שירותי משרד מאירוביץ' יחסי ציבור כדי להשיק את Hi Auto בתקשורת בישראל ובעולם. נהניתי מהתהליך המקיף מקצה לקצה – החל מהצבת מטרות מציאותיות, דרך הבנת הצעת הערך שלנו וניסוח המסרים בהודעה לעיתונות פשוטה וקלה להבנה ועד טיפול בהשקה עצמה, תוך מקסום הערך עבור Hi Auto. אני רוצה להדגיש את האיכות של הפרויקט ואת ההגעה בפועל לעיתונאים וארגון ראיונות ברחבי העולם. המטרה של השקת Hi Auto בכדי שתהיה ידועה יותר בקרב לקוחות וטאלנטים הושגה במלואה".
רועי בהרב
מייסד משותף, ומנכ"ל הסטארט-אפ Hi Auto
"משרד מאירוביץ' יחסי ציבור מנהל את יחסי הציבור של Puls בישראל מהקמת החברה בשנת 2015. העבודה של מאירוביץ' יחסי ציבור הניבה חשיפה נהדרת בכל ערוצי המדיה הכלכליים והמקצועיים המובילים בישראל וקידמה את מטרותינו השיווקיות מול קהלי היעד שלנו בישראל. בין היתר, יזם מאירוביץ' עבורנו חשיפות משמעותיות בגלובס, דה מרקר, כלכליסט, מוסף "ממון" של ידיעות אחרונות וגיקטיים. אורי מנהל את יחסי הציבור תוך תיאום הדוק ועדכון שוטף שלנו ומספק לנו תחושה שאנחנו נמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואמינות"
איתי הירש
מייסד משותף ומנכ"ל Puls
משרד מאירוביץ' יחסי ציבור הוביל השקה מוצלחת של קרן Magenta Venture Partners בתחילת 2019, בעיתונות הכלכלית בעברית בישראל ובעיתונות באנגלית בישראל וברחבי העולם. במהלך העבודה התרשמנו מההבנה העמוקה של אורי מאירוביץ' בתעשיות ההון סיכון וההיי טק ויכולתו של אורי וצוותו ליצור ולתקשר עבורנו מסרים מדויקים ביותר, שהניבו חשיפה שיצרה אימפקט משמעותי עבור הקרן שלנו בקהילת ההיי-טק.
אורי ישראלי
שותף ומנהל, קרן הון סיכון Magenta Venture Partners
"אורי מאירוביץ' מספק שירותים לחברת סינופסיס בישראל כאיש יחסי הציבור המקומי החל משנת 2004. אורי מלווה כל פרויקט בצורה מקצועית ויעילה, תוך הפעלת שיקול דעת רב בבחינה, הכוונה והתאמת הפרויקט לעיתונות הרלוונטית ובקידום יחסי הציבור של החברה. אורי מביא ערך רב בזכות הקשרים עם העיתונות הכלכלית והמקצועית, היוזמה והנמרצות, והיכולת של צוות המשרד להביא לחשיפה ברמה גבוהה בעיקר כשמדובר בנושאים טכנולוגיים מורכבים"
אהוד לוונשטיין
מנהל מרכז המכירות של סינופסיס בישראל
"אורי מאירוביץ' וצוות משרדו ניהלו עבורנו קמפיין יחסי ציבור מדהים להשקת המטען של mobeego בארץ ובעולם. הצוות ניהל קמפיין יחסי ציבור ב- 9 שפות בו זמנית ויצר כמויות יוצאות דופן של חשיפות תקשורתיות איכותיות במדיה כתובה ומשודרת בישראל, אירופה, אמריקה ואסיה. כ- 3 חודשים לאחר ההשקה הבינלאומית, ניסינו להדביק את קצב הביקוש שנוצר כתוצאה מהעבודה המקצועית של מאירוביץ' מול המדיה בישראל ובעשרות מדינות נוספות ברחבי העולם. אנו ממליצים בחום על משרד מאירוביץ' יחסי ציבור"
איתי חסיד
מייסד משותף mobeego

מגיע לך יח״צ
הרבה יותר טוב!

הכניסו פרטים ונחשוב יחד על
אסרטגיית היח״צ שלכם